System płatności w STS. Błyskawiczne wpłaty i natychmiastowe wypłaty

Bukmacher STS przygotował dla swoich klientów jeden z najbardziej kompleksowych systemów płatności na polskim rynku bukmacherskim. Nie ma się co temu dziwić. Każdy bukmacher żyje z wpłat swoich graczy, więc jeśli będą mogli zrobić to szybko, sprawnie i bezpiecznie, to bukmacher będzie miał szybciej możliwość obrotu środkami.

 

Odpowiedzialna gra

Zanim jednak wpłacimy choć niewielką kwotę na konto bukmachera i zdecydujemy się zagrać pierwsze zakłady bukmacherskie, to bardzo poważnie powinniśmy oszacować swoje finansowe możliwości. Pamiętajmy. Zakłady bukmacherskie to forma hazardu, która może uzależnić i spowodować straty finansowe, ale także wpłynąć na psychikę gracza. Każdy gracz powinien rzetelnie ocenić, ile środków z domowego budżetu może przeznaczyć na grę i musi założyć, że te pieniądze straci. Nie warto od początku myśleć, że będzie się tylko wygrywać. To niemal niemożliwe. Pieniądze na grę nie powinny pochodzić z „kupki” na rachunki, codzienne zakupy lub inne ważne wydatki czy inwestycje. Gracze nigdy nie powinni grać za pożyczone pieniądze lub wpłacać kolejny depozyt z myślą: „a teraz się odkuję”. Jeśli obstawiający ma długą passę przegranych powinien zawiesić swoją grę. Podobnie należy się zachowywać, gdy trwa nasza hossa. Nie będzie wiecznie trwać, a duże zyski w krótkim czasie mogą zaburzyć nasze postrzeganie i możemy mieć mylne wrażenie, że odnaleźliśmy złoty środek.

Jeśli gracze zauważą u siebie problem powinni jak najszybciej poinformować o tym kogoś bliskiego lub skontaktować się ze specjalistą. Również sami bukmacherzy mają obowiązek poinformować gracza, gdzie może udać się po pomoc, a w skrajnych przypadkach sami mogą zablokować konto graczowi, gdy widzą u niego zachowania patologiczne.

Tylko rozsądne podejście do bukmacherki da nam przyjemność z gry i nie narazi nas na niebezpieczne konsekwencje.

 

Sposoby wpłat na konto w STS

Tak jak mówiliśmy, wpłat na konto STS można dokonać na kilka sposobów. Już na wstępie trzeba powiedzieć, że wszystkie mają znamiona błyskawicznych. Co to oznacza? Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie gracza w systemie STS niemal natychmiast po zleceniu. Jeśli odrzucimy możliwość usterki technicznej trwa to kilkadziesiąt sekund. Bukmacher STS (ani jego partnerzy) nie pobiera również prowizji za dokonanie wpłaty.

Przede wszystkim wpłaty można dokonać za pośrednictwem trzech serwisów oferujących błyskawiczne przelewy. To PayU, dotpay i tpay.com. Serwisy te umożliwiają wpłaty ze wszystkich banków działających na terenie Polski, a oprócz tego udostępniają możliwość skorzystania z mobilnych płatności Blikiem oraz przy użyciu kodu Paysafecard. Czym jest taki kod? Kartę Paysafecard można kupić m.in. w salonikach prasowych, a otrzymane hasło wpisać w odpowiedni formularz. Sami wybieramy kwotę za jaką kupujemy kartę. W tym wypadku pobierana jest jednak prowizja przez sprzedającego.

Innym popularnym sposobem na wpłacenie środków na konto w STS jest możliwość skorzystania z kart VISA lub MasterCard. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Podać numer swojej karty, nazwisko posiadacza, datę ważności oraz numer CVV.

Inną opcją jest wpłata poprzez portfele elektroniczne. STS pozwala na użycie Skrilla lub Netellera. W tym wypadku ustawiona jest kwota minimalna (odpowiednio 20 zł i 10 zł). Wcześniej, gdy wpłacamy pieniądze na swój portfel elektroniczny, to z reguły musimy liczyć się z prowizją.

Mamy gotówkę? Wystarczy udać się do jednego z ok. 450 lokali bukmacherskich STS i przy pomocy kasjera wpłacić pieniądze na swoje konto internetowe w STS. Wystarczy podać swój numer PESEL i nick używany w serwisie STS.

 

Błyskawiczne wypłaty w STS

Wypłaty? STS udostępnia usługę „STS Pay”. Polega ona na błyskawicznych wypłatach, które zostaną zaksięgowane na naszym koncie w banku po ok. 15 minutach. Zlecenia można składać siedem dni w tygodniu przez 24 godziny. W ramach usługi dostępnych jest 12 banków: mbank, ING, PKO Bank Polski, Inteligo, Orange Finanse, T-mobile Bank Milennium Bank, Santander, Alior, Get IN, Noble Bank oraz BNP Paribas.

 

STS zapewnia, że jeśli ktoś nie ma konta w którymś z wymienionych banków, to środki na jego koncie będą zaksięgowane maksymalnie po dwóch dniach od zlecenia.

 

Trzeba pamiętać o tym, że wypłaty środków można dokonać tylko na konto, które zostało podane w trakcie rejestracji. Jeśli zmieniliśmy bank lub rachunek należy zwrócić się do obsługi STS w celu weryfikacji nowego numeru konta.