Największy polski bukmacher to największe bonusy? Sprawdzamy

Nie ma bukmachera w Polsce, a pewnie ze święcą szukać takiego na świecie, który nie oferowałby swoim klientom bonusów lub innego rodzaju promocji. Bukmacher STS nie wymyka się z tych ram, bo bonusy to nie tylko możliwość zachęcenia potencjalnych graczy do założenia konta, ale też bardzo często spory zysk dla samego bukmachera.

Ten kto myśli, że bonusy i promocje przyniosą bukmacherowi jakąkolwiek stratę musi zrewidować swoje myślenie. „Ale jak to, przecież rozdają czasami pieniądze?!” - powie ktoś. Nie, nie rozdają. Czasami bukmacherzy oferują co prawda darmowe zakłady, ale darmowe są one tylko z nazwy. Zawsze na końcu bukmacher odniesie korzyść.

Weźmy choćby te darmowe zakłady, czy inaczej mówiąc freebet’y. Bukmacher STS bardzo często oferuje taki bonus w ramach oferty powitalnej. Wystarczy zarejestrować swoje konto gracza i bukmacher przelewa na saldo bonusowe nowego klienta środki na grę. Za darmo? No nie do końca, choćby dlatego, że podaliśmy bukmacherowi dane osobowe, które są dla bukmachera bardzo cenne. Dzięki nim może profilować później tak ofertę, żeby skuteczniej zabiegać o kolejne wpłaty na swoje konto. Dla bukmachera przelanie ok. 20 zł w ramach darmowego zakładu to żadna strata. Szczególnie, że bardzo ciężko jest ostatecznie z takiej promocji „wydusić” realną wygraną, ale o tym nieco później.

 

 

Bonus „od depozytu” w ofercie STS

Poza bonusem bez depozytu, bo to kolejna nazwa „darmowych zakładów”, bukmacher STS w swojej promocji powitalnej ma standardowy bonus od depozytu. Co to oznacza? Nowy gracz dostanie taką kwotę pieniędzy od bukmachera ile wpłaci w ramach swojego pierwszego depozytu. I tak: jeśli gracz zdecyduje się na przelanie 100 zł, to STS na saldo bonusowe przekaże drugie 100 zł. Idziemy do „kasy” i wypłacamy pieniądze? Nie tak szybko, bo żeby to zrobić STS - jak każdy bukmacher - wymaga obrotu, którego zasady dokładnie opisuje w regulaminie. Po pierwsze należy obrócić bonus (nie trzeba obracać depozytem) zagrywając kupony o określonym kursie minimalnym. Co ważne do obrotu liczą się tylko stawki wygranych kuponów. To zasadnicza różnica względem pozostałych bukmacherów i zdecydowanie mniej przyjazna dla graczy, bo jednak większość bukmacherów do obrotu liczy także przegrane kupony. Plusy? Na pewno jest jeden. STS nie wymaga zawierania zakładów bukmacherskich akumulowanych. Wystarczy zagrać jeden mecz na kuponie o ile przekroczy minimalny kurs. Pozytywne zakończenie takiego zakładu jest przynajmniej teoretycznie znacznie prostsze.

Ta strategia odbiega od wymogów innych bukmacherów. Bardzo często kupon, żeby był brany pod uwagę w obrocie, musi się składać z co najmniej trzech wydarzeń. Trafienie takiego kuponu jest trudne, a do tego istnieje jeszcze jedno niebezpieczeństwo. Niedoświadczony gracz może „nauczyć się” obstawiania zakładów akumulowanych. Co prawda ewentualne wygrane z takich zakładów są teoretycznie wyższe, ale zdecydowana większość jest przez graczy przegrywana i stawka w całości ląduje na koncie bukmachera (nie licząc podatku).

 

Kody promocyjne STS

Klienci STS mogą liczyć też na kody promocyjne. Można znaleźć je w różnych miejscach w internecie np. na stronach poświęconych bukmacherce czy w mediach społecznościowych bukmachera. Kody promocyjne STS zwiększają oferowane promocje w ramach bonusu powitalnego. Co ważne kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym STS.

 

Bonusy dla stałych graczy w STS

Inne promocje w STS? Bukmacher STS nie jest liderem jeśli chodzi o czasowe promocje. Oczywiście trzeba bacznie śledzić stronę internetową bukmachera, bo niemal w każdej chwili może się to zmienić. Wśród tych ciekawszych promocji, skierowanych do stałych klientów, na pewno najlepsze wrażenie robią akcje związane z podnoszeniem kursów na wybrane zdarzenia w tzw. „superofercie”.

 

STS jako sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski organizuje przed meczami kadry konkursy. Nagrody? Bardzo często są to bilety na mecze polskiej kadry.